Změna Plánu..

26.06.2020

Abych pravdu řekla, těšila jsem se, že první článek na náš blog, bude o zážitcích ze závodů, ale bohužel osud občas napíše různý věci, a my se s nimi musíme poprat at chcem nebo nechcem. 

27.6 Se měly uskutečnit závody Rx Cupu v Sosnové. Vše šlo podle plánu, až do minulého týdne, kdy mi odešel, jeden z nejbližších. Uzavřela jsem se do sebe, a potřebovala čas to trošku vstřebat. Práce na autě se tak o cca dva dny posunuli, ale pořád jsme stíhali, a pro mě to byl jedinej únik z reality.  O víkendu jsme auto poskládali, a já se těšila na první zavrčení, které ale nepřišlo..  

Následovala velká debata, kde je problém, prolezli jsme celé auto, protože já byla přesvědčená, že jsme někde něco neukostřili. A problém je prostě někde v elektrice. Po prvním dnu hledání závady byl závěr takový, že auto neháže jiskru, a budeme potřebovat elektrikáře. 

No nebudu to prodlužovat sáhodlouhým povídáním, o tom, jak jsme do rána měřili každej drátek. 

Závěr je, že je na 99% odpálená jednotka. 

Následovalo, hledání nové....  Obvolali jsme všechny inzeráty, které jsme na internetu našli ale nic.  Pak mě napadlo, dát poptávku na instagram, a za pár hodin jsem věděla, kde jednotka je, a vydala se pro ní. Problém ale pořád nebyl vyřešen, protože, jelikož už v autě nemám imobilizér, potřebuju ho smazat i z jednotky. A vzhledem k tomu, že další den se má odjíždět na závody, vědela jsem, že to směřuje tím směrem, že to rpostě nestihneme. 

Večer jsme si sedli s teamem, a domluvili se, že se závodů nezúčastníme. Věřím, že se nám povede v příštím týdnu auto rozchodit. Otestujem ho, vyladíme co bude potřeba, já se s autem trošku seznámím. A dalších závodů se zúčastníme PŘIPRAVENI. 

Věřím, že to tak má být, už jsem několikrát byla v situaci, kdy jsem měla něco odpískat a upjatě to tlačila, a pak z toho byl zbytečnej průšvih. Chci být psychicky v pohodě a závody si užít. 

Tahle situace mě nejvíc mrzí kuli sponzorům, kterým děkuji za péči a trpělivost, kterou mi dávají. 

A konkrétně firmě Auto Moto Přikryl, za super rychlé dodání všech potřebných dílů. 

Těšíme se na vás, 11.7 v Sedlčanech.

                                                      Team 
                                           #HolkaZaVolantem